ОХОРОНА ПРАЦІ


Про стан і роботу з охорони праці за 2018 рік

Завантажити

 

З метою підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці на посадах помічників лісничих, майстрів лісу, контролерів лісозаготівельного виробництва, інших посадових осіб структурних підрозділів, які керують, або займаються роботами підвищеної небезпеки на підприємстві в листопаді-грудні місяці було проведено щорічне спеціальне навчання з посадовими особами та перевірка їх знань. Усього перевірено знання 68 працівників. У роботі вищезгаданої комісії взяли участь головний спеціаліст з охорони праці Закарпатського ОУЛМГ Василь Герич та представник Фонду ССНВВ Сергій Дутов.

Впевнені, що набуті працівниками знання будуть постійно застосовуватись у щоденній першочерговій профілактичній роботі з охорони праці, при оцінюванні й усуненні неприйнятних ризиків на кожному робочому місці, що в свою чергу дасть можливість зберегти безцінне людське життя.

Володимир Мартиненко,

провідний інженер з охорони праці

Покоління… гідне ставлення до безпеки праці

Цього року, у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначався День охорони праці під девізом : «Здорове і захищене покоління». який збігався із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби з дитячею працею, який відзначатимуть 12 червня. Одна із цілей—гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління, популяризація культури і безпеки праці та формування відповідального ставлення молодих працівників до безпеки праці.

Детально

 

Про проведення Тижня охорони праці із відзначенням Дня охорони праці

Завантажити

 

Так у 2017 році підприємство працювало без виробничого травматизму, пожеж, аварій, завдяки вкладених за рахунок підприємства коштам 501 тис.грн. при плані – 65 тис.грн. та реалізації з боку відповідальних посадових осіб комплексу заходів щодо охорони праці з метою запобігання виникненню нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві.

З метою доведення умов і безпеки праці до нормативних вимог та подальшого підвищення рівня охорони праці на підприємстві у поточному році заплановане фінансування та виконання комплексних заходів з охорони праці згідно вимог визначених законодавством з охорони праці приведене у таблиці. Додатково за рахунок коштів підприємства на 2018 рік передбачено реалізацію відповідних Галузевих Програм щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Охорона праці у лісівництві

Завантажити