ОХОРОНА ПРАЦІ


«Памятай мертвих — Борися за живих»

День пам'яті працівників — це міжнародний день, присвячений пам'яті працівників, які загинули на виробництві. День пам'яті працівників — це можливість підкреслити змогу запобігти більшості нещасних випадків на робочому місці, та погіршенню здоров'я й сприяти проведенню кампаній та організаційних заходів щодо боротьби за покращення безпеки на робочих місцях.

читати далі...

 

БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ

В Україні щороку проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвячений Дню охорони праці в Україні.
Ця дата відзначається   28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

читати далі...

 

Анонс до проведення дня охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Цьогоріч він пройде під гаслом: «Безпечне та здорове майбутнє праці». 28 березня 2019 року в Держпраці України відбулося засідання організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні. Учасники засідання виступили із Зверненням Організаційного комітету та План заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.

З нагоди Дня охорони праці ДП «Великоберезнянський лісгосп» щорічно починаючи з 2006 року проводить на підприємстві Тижні охорони праці та відзначає День охорони праці.

Цього року акція проводиться з 18 по 28 квітня в рамках діючої на підприємстві системи управління охорони праці та ризиками в контексті схваленої з європейським союзом Концепції уряду щодо реформування системи управління охороною праці в Україні.

За результатами проведення на ДП «Великоберезнянський лісгосп» заходів з нагоди Дня охорони праці на засіданні організаційного комітету буде розглянуто хід проведення акції та визначено переможців оглядів-конкурсів в номінаціях : кращі працівники за професією, кращі обходи та виробничі підрозділи…

Про стан і роботу з охорони праці за 2018 рік

Завантажити

 

З метою підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці на посадах помічників лісничих, майстрів лісу, контролерів лісозаготівельного виробництва, інших посадових осіб структурних підрозділів, які керують, або займаються роботами підвищеної небезпеки на підприємстві в листопаді-грудні місяці було проведено щорічне спеціальне навчання з посадовими особами та перевірка їх знань. Усього перевірено знання 68 працівників. У роботі вищезгаданої комісії взяли участь головний спеціаліст з охорони праці Закарпатського ОУЛМГ Василь Герич та представник Фонду ССНВВ Сергій Дутов.

Впевнені, що набуті працівниками знання будуть постійно застосовуватись у щоденній першочерговій профілактичній роботі з охорони праці, при оцінюванні й усуненні неприйнятних ризиків на кожному робочому місці, що в свою чергу дасть можливість зберегти безцінне людське життя.

Володимир Мартиненко,

провідний інженер з охорони праці

Покоління… гідне ставлення до безпеки праці

Цього року, у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначався День охорони праці під девізом : «Здорове і захищене покоління». який збігався із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби з дитячею працею, який відзначатимуть 12 червня. Одна із цілей—гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління, популяризація культури і безпеки праці та формування відповідального ставлення молодих працівників до безпеки праці.

Детально

 

Про проведення Тижня охорони праці із відзначенням Дня охорони праці

Завантажити

 

Так у 2017 році підприємство працювало без виробничого травматизму, пожеж, аварій, завдяки вкладених за рахунок підприємства коштам 501 тис.грн. при плані – 65 тис.грн. та реалізації з боку відповідальних посадових осіб комплексу заходів щодо охорони праці з метою запобігання виникненню нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві.

З метою доведення умов і безпеки праці до нормативних вимог та подальшого підвищення рівня охорони праці на підприємстві у поточному році заплановане фінансування та виконання комплексних заходів з охорони праці згідно вимог визначених законодавством з охорони праці приведене у таблиці. Додатково за рахунок коштів підприємства на 2018 рік передбачено реалізацію відповідних Галузевих Програм щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Охорона праці у лісівництві

Завантажити