Відновлення лісів – на контролі

 

 

Можна скільки завгодно відвідувати ліс – для відпочинку чи оздоровлення – але так і не зрозуміти, скільки потрібно докласти праці, знань, досвіду і фахової майстерності, щоб кожне лісове дерево росло міцним і здоровим, додавало людям чудодійної енергетики, а цьому світу – краси.

Дехто взагалі все ще вважає, що ліс росте сам по собі, а те, що в своїй роботі лісівники   спираються на наукові досягнення в своїй галузі, дотримуються вимог лісокористування, застосовують новітні технології,   багаторічний досвід догляду за лісовими насадженнями,   залишається непоміченим.

Проте, всі упущення і недоробки помічають фахівці, котрі добре знають справу. Наприкінці червня стан створення нових лісових насаджень перевіряла на підприємстві комісія, яку очолював провідний спеціаліст обласного управління лісового і мисливського господарства Віктор Ріцко. Було обстежено кілька кварталів, закладених цьогоріч і у минулі роки масивів, та оглянуто розсадники у Чорноголівському та Бистрицькому лісництвах. Загалом стан відновленні лісових площ визнано задовільним. Було виявлено, що деякої шкоди завдали ялиновим саджанцям пізні весняні морози, проте деревця відновили свій ріст. Комісія висловила зауваження щодо покращення догляду за молодими лісами. До речі, ці роботи на підприємстві заплановані на третій та четвертий квартали, тому будуть враховані усі рекомендації авторитетної комісії.  

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар