Блакитна лагуна

 

 

Здавалося б, немає такого місця в Карпатах, де не ступала нога туриста. Однак подібні місця все ще можна знайти. Вони не такі відомі, проте з кожним роком все більше і більше людей про них дізнаються.

Однією з таких місцин є Блакитна лагуна на   річці Лютянка на території Бистрицького лісництва . До слова, лагун на ній декілька, Блакитна є останньою і, що гріха таїти, найгарнішою.   Блакитна лагуна має кілька назв: Райська (бо тут дійсно якийсь просто неземний пейзаж), а місцеві називають її «Станицька» (наголос на останньому складі). Шлях до лагуни неблизький, потрібно йти від села Чорноголова декілька кілометрів по нормальній (а деколи і не дуже) дорозі. Проте всю втому, як рукою зніме, після того, як перед вами відкриється чудовий краєвид. Долаючи пороги, річкова вода потрапляє в невелику заплаву між двома скелями. Це, власне, і є Блакитна лагуна. В гарний сонячний день вода набуває насиченого бірюзового відтінку. Коли потрапляєш у це місце, всі проблеми та переживання відходять на другий план; ви лишаєтеся з природою сам на сам.

Тепер тут тривають роботи, оскільки ДП «Великоберезнянське лісове господарство» облаштовує тут рекреаційний куточок. Треба сподіватися, що він стане привабливим для туристів і відпочивальників.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар