Святкували у Боздоші

 

 Своє професійне свято та 25-річчя з дня заснування Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді у Боздоському парку. Долучилися до заходів і працівники ДП «Великоберезнянське лісове господарство».

Працівників та ветеранів лісової галузі краю вітали зі святом та нагороджували обласні та міські управлінці.

Для учасників та гостей свята було проведено захоплюючу творчу програму на головній сцені, марш лісівників під супроводом оркестру.Кожне лісове підприємство у наметах презентувало свої родзинки. Відбувся і флешмоб, під час якого діти з шкільного лісництва утворили слово «ЛІС» та запустили у небо повітряні кульки.

Для маленьких гостей працювали локації з цікавими конкурсами, майстер-класами, іграми тощо. Діти могли самостійно навчитися виготовляти шпаківні та годівнички, посадити дерево, дорослим же гостям пропонували скуштувати лісові страви, побачити найкращі роботи народних умільців. 

Великоберезнянські лісівники навчали юних учасників свята садити молоді деревця. У спеціально підготовлені ящики бажаючі закладали саджанці ялиці білої. Відтак посаджене деревце учасники локації «Посади дерево» отримували у подарунок. Нагороджувалися охочі навитися садити ліс і солодощами. Присутні на святі, хлопчики й дівчатка залюбки пробували посадити деревце. Біля павільйону великоберезнянських лісівників було на святі людно і гамірно. Усі отримали неабияке задоволення від участі у садінні дерев.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар