Прокладено дорогу в урочищі Букова

 

 Відновлена після зсувів грунту і зруйнованих водовідвідних канав лісова дорога з’явилася у Чорноголівському лісництві ДП «Великоберезнянське лісове господарство». Керівництво підприємства вважає відновлення лісових доріг пріоритетним завданням у наближенні до європейських стандартів господарювання у лісовому фонді.

Зокрема, було здійснено відновлення водовідвідних канав від п/к 00+00 до п/к 10+00, ліквідація зсуву грунту на п/к 04+80 до п/к 05+27 та влаштовано дорожнє покриття на об’єкті незакінченого будівництва лісової автомобільної дороги III-го типу   в Чорноголівському лісництві в ур. Букова   згідно проекту № 7004-8 (14).

Унаслідок проходження інтенсивних опадів та довготривалої експлуатації упродовж останніх років відбулися зсуви грунту з укосів дорожнього полотна та зруйновані водовідвідні канави. Для належної експлуатації лісової дороги підприємством здійснено влаштування одного кілометра дорожнього полотна, а саме встановлено п’ять перепускних труб d-500, відновлено канави та проведено насипання дорожнього полотна з гравійної суміші.Ці роботи істотно покращать рівень протипожежної безпеки та захист лісу, а також покращать інфраструктуру у лісовому фонді підприємства. Отже, окрім господарського призначення, вона має протипожежне і соціальне.

Для контрольованого доступу до лісового фонду на даній ділянці (дорозі) влаштовано шлагбаум.

Роботи здійснені за рахунок власних коштів підприємства.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар