Перекрили дах

 

 Адмінбудівля   будь-якого трудового колективу є його своєрідною візитівкою, що свідчить про увагу керівництва до спеціалістів, до забезпечення їм комфортних і затишних умов праці.

Чи не тому і цього року підрозділи ДП «Великоберезнянське лісове господарство» здійснили чимало робіт з впорядкування виробничих приміщень та територій. А на будівлі центрального офісу підприємства спромоглися виконати вартісний і об’ємний ремонт - перекрили дах.

Ремонтні роботи здійснені   у відповідності до робочого проекту, на який було отримано позитивний висновок   ДП «Укрдержбудекспертиза». Було враховано не лише необхідність заміни старої, подекуди протікаючої покрівлі, але й   умови міцності та   надійності нової. Тому шифер замінено сучаснішим металопрофілем. Встановлено   також нові крокви, влаштовано   контр-рейки, пароізоляційну плівку та обрешітку.

Адмінбудівля підприємства отримала не лише естетичніший вигляд, але й справляє враження більш добротної та враховуючої теплові вимоги.

Важливо, що роботи з перекриття даху здійснені за рахунок   власних коштів підприємства. Директор Ольга Олень каже, що першою турботою колективу є, звичайно, ліс, але не можна не поважати труд його охоронців, тому і надалі буде звертатися увага на поліпшення умов їх праці.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар