Новорічна красуня   - створена руками

 

 Зимові новорічні та різдвяні свята наближаються. Кожного року діти та дорослі з нетерпінням чекають цих веселих подій. Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками.

Виконавши свою святкову місію, новорічні ялинки стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках. Ми наче забуваємо, що хвойний ліс це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому.

І саме із метою формування екологічної культури учнів, збереження навколишнього середовища, виховання естетичного та художнього смаку, розвитку творчих здібностей та пошуку альтернативи головному атрибуту новорічних свят 12 грудня для учнів Костринської ЗОШ І ст.. була проведена   природоохоронна екологічна акція «Збережи ялинку». Її учасники долучилися до практично-пізнавального заходу з виготовлення новорічних замінників зелених красунь.

Лісівники заздалегідь заготували гілки ялинок і смерічок, шишки та інші   атрибути новорічних прикрас. Показали дітям, як виготовити гарні композиції з цих матеріалів. Допомагали хлопчикам   й дівчаткам вчителька Оксана Ковач, працівники лісництва разом з лісничою Галиною Заяць.

Можна довго сперечатися, вирубувати чи ні зелені красуні перед Новим роком, а от учасники акції «Збережи ялинку» довели, що створити відчуття свята у вашому домі можна і не нищачи природу. Крім ялинок із різноманітних матеріалів, вони створили новорічні композиції - оригінальні та схожі на ті, що продаються у сувенірних магазинах, але всі прекрасні. Школярі також виконали новорічні пісні, щедрівки, вірші, довівши, що підготовка до найвеселіших свят у розпалі.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар