Пильнують зелених красунь

 

 

Верховинці звикли зустрічати Новий   рік з ялинкою. На жаль, зелену красуню намагаються придбати інколи і браконьєрським способом. Заслін таким незаконним діям створюють охоронці лісу.

Неспроста працівники ДП «Великоберезнянське лісове господарство» у грудневі дні   особливо пильні, адже саме в цей період активізується незаконна заготівля та  реалізація новорічних ялинок.

З метою забезпечення охорони хвойних насаджень та запобіганню їх незаконному вирубуванню у передноворічний період на підприємстві разом із представниками національної поліції та громадських організацій створено рейдові бригади для патрулювання лісових масивів.

У випадках виявлення фактів незаконних порубок новорічних ялинок для обрахунку суми нанесених збитків до порушників застосовуються штрафні санкції згідно постанови Кабінету Міністрів України № 665 від 23 липня 2008 р. із застосуванням індексації 2017 р. Штраф на лісопорушника накладається згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Мінімальна оплата лісопорушником за одну найменшу зрубану новорічну ялинку складає 404,50 грн. Тому перш, ніж зрубати дерево, варто добре подумати, а чи не краще ялинку придбати законним методом – у спеціально виділених місцях.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар