Зимовий облік мисливської фауни

 

 

Відповідно до ст. 30, 37 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», ст. 56 Закону України «Про тваринний світ» у ДП “Великоберезнянське   лісове господарство” здійснюється щорічний   облік мисливської фауни у всіх угіддях.

Він є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання. Про це повідомив районний мисливствознавець Юрій Повханич.

Обліки здійснюються з метою забезпечення раціонального використання мисливського фонду   та встановлення чисельності мисливських тварин, їх територіального розміщення. У результаті   відбувається визначення видового складу, встановлюються місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельність у різних угіддях тощо.

За результатами таксації оцінюється та планується діяльність, визначаються норми добування на наступний мисливський сезон, за потреби, приймаються рішення щодо необхідності часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.  Особлива увага звертається на   відповідність фактичної чисельності оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, лисиці, зайця-русака та інших мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування.

Результати зимового обліку будуть відомі вже після 10 лютого цього року.

Після закінчення обліку мисливствознавці узагальнять отриману інформацію і підготують проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2018/2019 рр.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар