Великоберезнянські лісівники захистили проект з лісовідновлення

 

 Захист проектів лісових культур та природного поновлення лісів навесні 2018 року проходив у конференц-залі Закарпатського ОУЛМГ за участю комісії, до якої ввійшли керівники управління та науковці.

Від кожного підприємства у захисті проектів брав участь головний лісничий, спеціаліст з лісовідновлення та лісничий відповідного лісництва.

У середу свій проект успішно захистили і фахівці ДП «Великоберезнянське лісове господарство». Напрацювання великоберезнянських лісівників представили начальник відділу лісового господарства підприємства Василь Петрунь, провідний інженер з лісових культур Мар’яна Майдич, лісничі Великоберезянянського, Костринського,   Лютянського, Чорноголівського, Бистрицького та Білоберезівського лісництв. Саме у згаданих підрозділах держлісгоспу будуть проводитися весняні заходи з лісовідновлення.

При складанні проектів лісових культур першочергово враховуються тип лісорослинних умов та тип лісу, наявність природнього поновлення, висота над рівнем моря, збереження насінників, багатство грунтів та їх вологість і інші показники. Відповідно розробляється схема змішування порід, спосіб змішування, розраховуються витрати садивного матеріалу, спосіб та кількість доглядів за майбутніми лісовими культурами та рік переведення у вкриту лісом площу.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар