Серед нагороджених – керівник і фахівці нашого підприємства

 

 

Начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга подякував усім жінкам за зростання благополуччя лісового краю, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та привітав з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Серед присутніх на урочистостях були представниці прекрасної статі   підприємств лісової галузі   краю – майстри лісу, помічники лісничого, провідні інженери, бухгалтери, економісти, касири, директори.   Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» нагороджений директор державного підприємства «Великоберезнянське лісове господарство» Ольга Олень. А старший інспектор з кадрів Надія Мазур та бухгалтер Чорноголівського і Бистрицького лісництв підприємства Людмила Химич отримали Подяки Державного агентства лісових ресурсів України.

Валерій Мурга, звертаючись до жінок зі словами привітань, зазначив, що кожна вже довела суспільству та лісовій галузі свою професійну і людську спроможність, і щиро подякував їм за самовіддану працю.

-Ваш внесок у лісову галузь є неоціненним. Ви успішно працюєте на різних посадах, і при цьому, що особливо важливо і цінно, – ви продовжуєте зберігати тепло домашнього вогнища, виховувати дітей, онуків, підтримувати затишок і добробуту в родинах», – сказав начальник Закарпатського ОУЛМГ і побажав жінкам весняного настрою, міцного здоров’я, щастя, оптимізму і процвітання.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар