Посади своє деревце

 

 

У рамках однієї з найкращих весняних акцій “Майбутнє лісу у твоїх руках” у Чоноголівському лісництві ДП «Великоберезнянське лісове господарство» 12 квітня пройде   показова посадка молодого лісу.

З огляду на погодні умови садіння дерев у масивах підприємства розпочнеться дещо пізніше звичного, але лісівники давно готові до весняної лісокультурної кампанії.

Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” проводиться на теренах нашого району регулярно. Головна мета –   озеленення раніше зрубаних територій, популяризація лісівничої професії серед дітлахів та молоді, наглядна демонстрація копіткої праці лісівників при посадці лісу та догляду за ним. Значна увага звертається на формування свідомої позиції громадян у справі   відповідального лісокористування.

Упродовж місячника лісівники проведуть різноманітні заходи, до участі в яких буде залучено школярів та молодь, громадськість, представників органів влади та громадських організацій – словом, усіх бажаючих. Адже цієї весни заплановано посадити новий ліс на площі 15, 6 га, здійснити природне поновлення на 151, 1 га, закласти шкілки на 25 сотках.

Головне дійство – показова посадка лісу – відбудеться 12 квітня на території Чорноголівського лісництва. Попередньо до події підготувалися школярі місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. Але взяти участь у важливій справі зможуть усі бажаючі, які звернуться з відповідним проханням у адміністрацію підприємства.

Працівники держлісгоспу переконані , що участь у акції дасть задоволення усім, хто долучиться до неї. Адже лісові культури будуть рости і через роки радувати своєю величчю та красою, а кожен учасник, напевне, назавжди запам’ятає день, коли зробив особистий внесок в озеленення рідного краю.

Державне підприємство   «Великоберезнянське лісове господарство»   в рамках акції оголосило конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс».

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар