Вийшли на весняну толоку

 

 У всіх підрозділах ДП «Великоберезнянське лісове господарство» щорічно проводиться акція «Майбутнє лісу - в твоїх руках» – загальнодержавний соціально-природоохоронний захід.

Його метою якого є залучення населення, пердусім, молоді до збереження існуючих та створення нових зелених насаджень, упорядкування і приведення до належного санітарного стану та естетичного вигляду місць масового перебування і відпочинку людей, територій громадських установ, а також створення нових місць рекреації населення тощо.

У   рамках згаданої акції триває робота з благоустрою, упорядкування та приведення до належного санітарного стану й естетичного вигляду території державного лісового фонду, прилеглих до нього територій, а також територій інших організацій та закладів у зоні діяльності Великоберезянняського держлісгоспу. Зокрема, у рамках вищезазначеної плідно потрудилися працівники Костринського лісництва (ліснича Галина   Заяць). Вони ретельно прибрали територію лісництва – обрізали кущі і дерева, впорядкували клумби,   пофарбували паркани.

Проведення зазначених заходів приурочене також і до весняного місячника санітарного очищення та благоустрою населених пунктів району, що проводиться відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар