Про охорону праці – не формально

 

 

Під час оголошеного тематичного тижня   з нагоди Всесвітнього дня охорони праці,   проведення якого проголошено Міжнародною організацією праці, на Великоберезнянщині   проведена відповідна робота.

Зокрема, відбулися   зустрічі в трудових колективах району з надання методичної допомоги у справі поліпшення стану безпеки виробництва та соціального захисту працівників.

У ході тижня провели зустрічі та   співбесіди з посадовими особами органів місцевого самоврядування, підприємств та закладів перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Шелемон та   страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області   Сергій Дутов. Вони відвідали, зокрема, ДП «Великоберезнянське лісове господарство» та санаторну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів.   Увага керівників підприємства та освітнього закладу   зосереджувалася на виконанні заходів щодо підвищення виконавчої дисципліни працівників та посадових осіб, підвищення   ролі служби охорони праці, посилення відомчого контролю за станом безпеки виробництва та навчального процесу, контролю за найбільш небезпечними видами діяльності. Відбувся обмін думками та інформаціями що стану охорони праці на території Великоберезянянщини.

Гості переконалися, що на   підприємствах та установах району оформлено, поновлено, поповнено куточки та стенди з охорони праці, проведено позапланові інструктажі, укомплектовано медичні аптечки, проведено медогляди працівників, які працюють у важких умовах. У відвіданих колективах погодили кроки наступної роботи з вдосконалення цього напрямку діяльності.

Головне, що проведені у рамках тижня   заходи були не формальними, а цікавими та пізнавальними як для дорослих, так і дітей. Вони справилися з поставленим завданням привернути увагу підприємств та закладів, громадськості до проблем охорони праці, допомогти усвідомити пріоритетність безпечного та нешкідливого проведення турдвового та навчально-виховного процесу.   Треба сподіватися, що проведені зустрічі та бесіди певною мірою посприяють   підвищенню виконавчої дисципліни працівників та посадових осіб, посиленню відомчого контролю за станом охорони праці та недопущенню виробничого травматизму на підприємствах району.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар