Безпека виробництва – на дитячих малюнках

 

 У   тиждень з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в Україні традиційно проводиться     конкурс дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей». Конкурс організовується за підтримки Держгірпромнагляду України і Міністерства праці та соціальної політики України.

Головна ідея конкурсу – привернути увагу суспільства, у тому числі й молоді, до проблем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Конкурсні роботи повинні висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, тобто: безпечне виконання робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому господарствах, медичній сфері, будівництві, тощо.

Цьогоріч і ДП «Великоберезнянське лісове господарство» підтримало прагнення організаторів конкурсу розвивати дитячу творчість та виступила у якості одного із спонсорів цього дійства. Відтворювали на малюнках своє розуміння значення охорони праці семикласники загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст..(вихователь Тетяна Чурей). Більшість художніх робіт вирізнялась оригінальністю відтворення теми безпеки праці батьків, глибоким усвідомленням відповідальності самої людини за збереження свого життя та здоров'я на робочому місці. Вони ще раз засвідчили, що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармоній¬ного розвитку суспільства, а збере¬ження здоров’я та життя працівни¬ків залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Своїми малюнками діти наголосили,   що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві - це запорука збе¬реження здоров’я працівників та найціннішого — людського життя.

Журі не визначало   переможців цього   творчого конкурсу. Представники   підприємства   привітали юних художників з   чудовими виконанням завдання   та побажали   успіхів, натхнення та нових творчих досягнень. Усі юним художникам вручили пам’ятні призи.

Присутній страховий експерт з охорони праці Ужгородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області   Сергій Дутов відзначив, що це лише один з етапу участі школярів у всеукраїнському конкурсі «Охорона праці –очима дітей» Як і щороку, у ньому візьмуть участь і учні інших навчальних закладів району.

Із захопленням та новим натхненням, з отриманими призами,   учасники конкурсу пообіцяли взяти участь у ньому   і наступного року.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар