Святкували мисливці

 

 Минулої суботи на просторах урочища Великий ліс села Шаланки Виноградівського району мальовничим пейзажем безлічі представників лісомисливства стартував фестиваль “Міжнародний день мисливця”. Участь у заході взяли і представники ДП «Великоберезянянське лісове господарство» та мисливських колективів району.

На головній сцені знакового для Закарпаття свята голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль привітав заслужених мисливців. Серед відзначених почесними гамотами ОДА цього дня і провідний районний мисливствознавець ДП «Великоберезнянське лісове господарство» Юрій Повханич.

На запрошення організаторів свята – обласного управління лісового та мисливського господарства – відгукнулися й закордонні гості, що надало Дню мисливця статус міжнародного. І численні гості не були розчаровані. По-перше – через мальовниче місце проведення (оточена дубами галявина зі ставком, над яким змонтували сцену), а, по-друге, через насичену і вміло зрежисовану програму. Вона включала демонстрацію трофеїв з усього світу, оригінальні фотозони з використанням опудал, виставки мисливських собак, картин закарпатських художників на «лісову» тематику, пневматичної та мисливської зброї, майстер-класи стрільби з арбалета, різьби по дереву, а також багато-багато іншого. Свої творчі та мисливські надбання продемонстрували учасникам свята   і громадська організація «Мисливське товариство «Вадас».

Такий захід на Закарпатті проводиться вдруге. У День мисливця в лісі була організована виставка мисливських собак, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, виставка картин полотен закарпатських митців, тощо. Варто зазначити локації для дітей, які організували представники ГО «FORZA».

Цього року офіційні рейси на свято організували Волинська, Одеська, Рівненька, Житомирська та Івано-Франківська лісівничі та мисливські десанти.

Протягом усього свята була захоплююча творча програма на головній сцені, незабутній марш лісівників під супроводом оркестру і багато іншого.

Після офіційної частини, яка включала нагородження кращих працівників галузі районними, обласними та міністерськими відзнаками, фестиваль перейшов у неформальну фазу: численні гості та учасники оцінювали виступи фольклорних колективів із різних районів багатонаціонального Закарпаття, підбирали сувенірну продукцію, дегустували мисливські страви, в тому числі запеченого на вертелі бика тощо.

Фестиваль у Шаланках тривав до пізнього вечора й закінчився запалюванням величезної мисливської ватри.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар