У держлісгоспу – нова візитівка

 

 

Нещодавно при вході на територію офісу ДП «Великоберезнянське лісове господарство» встановлено новий інформаційний знак.

Не секрет, що такий знак є візитною карткою підприємства, який допомагає перехожим зрозуміти, що знаходиться всередині подвір’я, не заходячи до нього. Якщо він якісно виконаний, то   дозволяє представити колектив у вигідному світлі своїм потенційним клієнтам і партнерам.

Виготовили та встановили нову візитівку держлісгоспу самі працівники підприємства. «Наш колектив старався, щоб знак був сучасним   та   гарним» - каже директор Ольга Олень. І це справді так, адже напис на знакові гостинно запрошує до підприємства.

Треба додати, що працівники державної лісової охорони постійно оновлюють і встановлюють сучасні стилізовані інформаційні знаки на території своїх володінь, які дозволяють не лише лісівникам, а й пересічним громадянам орієнтуватися в лісовому фонді підприємства. Це важливо ще й тому, що процес сертифікації, який є вимогою дня, повинен відбуватися за умов відкритості та прозорості через постійне інформування.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар