У зоні уваги – догляд за саджанцями

 

 

Як і годиться, у літню   пору лісівники ДП «Великоберезянянське лісове господарство» акцентують увагу на доглядах за лісовими культурами. Щонайперше цікавляться, як прижилися цьогорічні сіянці. Але не меншого клопоту потребують і дворічні, і трирічні культури.

" Загалом до семирічного віку всі молоді лісові   культури потребують особливої турботи. Хоч приживлюваність сіянців у нас достатньо висока – 90-93 відсотки, все ж потрібно подбати, аби їх не заглушили бур’яни. Здійснений вчасно догляд створює сприятливі умов для росту лісових культур, скорочує термін зімкнення й переведення в покриту лісом площу. Завдяки якісному його проведенню поліпшуються водний і тепловий режими, а також режими живлення й освітлення", - розповідає провідний інженер з лісових культур Мар’яна Майдич.

Маленькому деревцю   потрібен особливий догляд. Про нього дбають   лісничі, їх помічники,   безпосередньо майстри лісу, які працюють у ДП «Великоберезнянське ЛГ». У зоні їх особливої уваги – догляд за молодняками. Протягом літа доводиться кілька разів обходити ділянки, прочищаючи їх від бур’янів. Буває, що доводиться «оберігати» ріст посаджених культур від самосівів.

Цієї весни у масивах підприємства створили 14,1 га нових культур, ще на 143,5 га провели сприяння природному поновленню,   на 35 сотках заклали шкілки.  

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар