Зупинка квесту в Костринському лісництві

 

 Охоронці лісу Костринського лісництва давно налагодили добрі стосунки з учнями місцевого ліцею. Їх єднає любов до природи рідного краю, уболівання за збереження зеленої краси  Карпат.

А ще   допомагають одні одним у проведенні різних масових заходів та акцій, у весняному садінні лісу, озелененні території шкільного подвір’я тощо. Традицію такої співпраці продовжили і на старті нового навчального року.

Цього року Дні знань те перші уроки у більшості навчальних закладів району провели нетрадиційно, зважаючи на проголошені принципи Нової української школи. Саме так поставилися до старту нового навчального   року в Костринському ліцеї. Спочатку класні керівники Тетяна Мастяк, Евгенія Костелей та Тетяна Івановчик розповіли правила квесту та побажали вдало пройти усі етапи. Відтак команди помандрували маршрутом за спеціальною картою. Шлях до вирішення завдань був захоплюючим і пізнавальним, адже кожна з трьох зупинок містила цікаві завдання, до вирішення яких гравці докладали як свої навички, так і розумову активність.

Особливо креативною, захоплюючою та сповненою несподіванок стала зупинка на території Костринського лісництва, завданнями якої було складання пазлів «Кострино – Україна – Європа», відгадування ребусів, зашифрованих віршів та прочитання за допомогою дзеркал підказок.

Екологічний турнір дав змогу гравцям пригадати назви річок, потічків, урочищ - поринути у природу малої Батьківщини. Адже, щоб по справжньому любити рідний край, його треба добре знати, щоб зберегти найунікальніше, продовжити найкращі традиції, врятувати те, що на грані зникнення. На цій зупинці працівники лісництва Юрій Жулканич, Віктор Сегеда та Юрій Лакатош люб’язно зустрічали дітей, залучали до пізнавальних ігор та конкурсів.   Причому було враховано, щоб учні продемонстрували і екологічні знання, і   навики надання першої домедичної допомоги, і дружбу та взаємовиручку. Адже у житті важливо мати не тільки знання, а й усвідомлювати цінності.

Учні залюбки долучилися до відгадувань запитань своєрідної вікторини, ребусів, малювання тощо. Найкращі знання природи свого краю продемонстрували Вікторія Гребінь, Максим Чопак,   чудові плакати виготовили Владислава Планчак, Софія Ганич, справжніми екологами   постали після своїх відповідей Владислав Планчак, Нікіта Черевка, Юрій Лакатош. Годиться відзначити, що усі учасники квесту були активними, зацікавленими і головне – залишилися задовленими від першого уроку.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар