Осіннє зелене свято краю

 

 Свято лісівників краю щороку стає самобутньою   подією, яка виховує і пропагує любов до зеленого багатства планети, спонукає прилучитися до благородної справи його охорони та примноження.

Діяльну участь у програмі взяли і працівники ДП «Великоберезнянське   лісове господарство» разом з директором Ольгою Олень та керівниками підрозділів.

Торжество розпочалось урочистою ходою мажоретів-барабанниць, за якими слідувала колона представників усіх державних лісництв краю. Після Гімну України в небо полетіли зелені кульки від наймолодших учасників свята як символ миру і зелених лісів.

“Винуватців” зібрання тепло вітали губернатор регіону Геннадій Москаль, заступник голови обласної ради Йосип Борто, перший заступник начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур, начальник штабу оперативного командування “Захід” Андрій Рисюк, міський голова Берегова Золтан Бабяк. Вони вручили великій групі працівників лісу почесні відзнаки й Подяки. Зокрема, нагрудний знак “За розвиток Закарпаття” була вручена і   лісничому Волосянківського лісництва Юрію Іваникові. А майстер лісу Волосянківського лісництва Михайло Чаварга удостоєний Подяки голови Держлісагентства України. Також майстри лісу Іван Беца з   Білоберезівського лісництва, Микола Лешко з Чорноголівського лісництва та Юрій Жулканич з Костринського лісництва нагороджені грамотами обласного управління лісового та мисливського господарства.

А перед офіційною частиною та розважальною програмою учасники зібрання з інтересом оглянули ятки всіх лісгоспів краю, де демонструвались різні мисливські трофеї, рідкісні рослини, квіти, вироби народних умільців тощо. Великоберезняняські ж лісівники для малечі і всіх бажаючих влаштували садіння міні-дерев у горщечки. Переможців відзначали призами, а також дарували посаджене деревце. Новинкою від великоберезнянських охоронців лісу стало вручення учасникам майстер-класу значків підприємства «Ми посадили дерево».

Сувеніри від організаторів отримали також ті, хто дотримався вимог дрес-коду й прийшов на свято в чомусь зеленому. Крім цього, дорослі з великою цікавістю оглянули виставку картин закарпатських художників, організовану прямо на центральній площі міста.

Для учасників свята був влаштований і концерт, але найбільш захоплено сприйняли всі спів народного артиста України Олександра Пономарьова.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар