Лісові культури проінвентаризовано

 

 

На підприємстві завершилася інвентаризація лісових культур згідно наказу   по держлісгоспу №91 від 21.09.2018р. «Про проведення інвентаризації лісокультурних об’єктів восени 2018р.».

Насамперед, однорічні лісові культури перевіряються на відповідність проектам лісових культур, тобто: схема посадки за породами, відстань між рядками, розміщення сіянців в ряду. Крім того перевіряється приживлюваність і проводиться якісна оцінка одно, -дво та трирічних лісових культур.   Лісові культури чотирирічного і старшого віку також проходять атестацію за класами якості.

І якщо проаналізувати стан всіх культур, то незважаючи на суху погоду літом, цьогорічні культури гарно прижилися, а дворічні і старші пішли у ріст.

Усього підлягало атестації лісові культури на площі190,3 га, з яких 20,5 га переведено у вкриті лісовою рослинністю землі по 2 класу – 6,5 га та 14,0 га по 3 класу.

За умови досягнення лісовими культурами, у певно визначеному віці відповідної зімкнутості крон, густоти та висоти, вони переводяться у вкриті лісовою рослинністю площі та передаються в експлуатацію. Інвентаризація природного поновлення проводилася на площі 652,9 га, з яких переведено у вкриті лісовою рослинністю землі на площі 24,0 га:   2 класом - 13,3 га та   3 класом – 10,7 га.

Також було проінвентаризовано лісові культури одно-дво- та трирічного віку на площі 109,4 га, з яких   2 класом   - 31,7 га та 77,7 га -   3 класом.

Що ж, залишається побажати, щоб плідна робота лісівників давала хороші результати: лісові культури щоб гарно зростали, саджанці давали великий приріст, а погодні умови цьому тільки сприяли.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар