Новорічні красуні під пильною охороною

 

 

Працівники ДП «Великоберезнянське лісове господарство» у грудневі дні особливо пильні, адже саме в цей період активізується незаконна заготівля та реалізація новорічних ялинок.

Підприємство організує реалізацію смерічок.   Цього року   на ялинкову кампанію підприємство запропонує 500 смерічок-красунь, вирощених на плантаціях лісництв. Реалізація   проводитиметься   з дворів офісів Лютянського, Жорнавського, Чорноголівського   лісництв. Продаватимуть   заготовлені смерічки і на торговельному майданчикові   біля управлінського   офісу підприємства.   Відпуск новорічних деревець здійснюється за товаро-транспортними накладними. Вартість з ПДВ складає: за смерічку висотою   до одного метра – 60 грн, висотою до 2 метрів – 120 грн., висотою до 3 метрів – 144 грн.

Водночас   для забезпечення охорони хвойних насаджень та запобіганню їх незаконному вирубуванню у передноворічний період на підприємстві за погодженням райдержадміністрації   розроблено план заходів. Разом із представниками національної поліції та громадських організацій створено рейдові бригади для патрулювання лісових масивів.

У випадках виявлення фактів незаконних порубок новорічних ялинок для обрахунку суми нанесених збитків до порушників застосовуються штрафні санкції згідно діючого законодавства.

Тому перш, ніж зрубати дерево, варто добре подумати, а чи не краще ялинку придбати законним методом – у спеціально виділених місцях.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар