Допомагаємо перезимувати лісовим тваринам

 

 Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який здійснюється лісовими господарствами щорічно. Однак лісники нашого підприємства наче вгадали, що цьогорічна зима буде дуже сніжною і непростою для тварин, тому ще восени відремонтували старі і встановили декілька нових годівниць.

Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу. Тому фахівці підрозділів держлісгоспу допомагають тваринам пережити важкий період. Вони доставляють до годівниць сіно, кукурудзу. Причому роблять це періодично, незважаючи на погодні вибрики та труднощі добирання до місць підгодівлі. Особливо ретельно піклуються про лісових звірів у Волосянківському, Лютянському, Чорноголівському та Великоберезнянському лісництвах, де турботу про корми поєднують з охороною тварин від браконьєрів.

Зимова підгодівля – це аж ніяк не приручення диких тварин, наголошують фахівці держлісгоспу, а допомога в найскрутніший період року. Вона не повинна заміняти природну кормову базу або перешкоджати інстинктам звірів. Цей фактор наші лісівники також враховують.

Дикі звірі – наше загальнодержавне багатство, яке потребує уважного і турботливого ставлення. А понесені затрати на їхню охорону  окупляться безцінними хвилинами спостереження за красою навколишньої живої природи.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар