Успішно підтвердили сертифікат

 

 12-13 березня 2019р. наше підприємство успішно витримало другий наглядовий аудит та підтвердило сертифікат Лісової опікунської ради (FSC® ). Це означає, що ведення лісового господарства на підприємстві ефективне, прозоре, таке, що відповідає міжнародним нормам.

Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

Під час аудиту було виявлено дві неосновні невідповідності:
-   технічний стан не всіх необхідних інструментів выдповыдає вимогам.

На час проведення аудиту на деяких бензопилах не було ланцюговловлювачів.
- рахунки-фактури сертифікованих матеріалів не завжди включають номер сертифіката.

Аудитори вказали також, що на деяких рахунках нема номера сертифіката.

«Екологічно збалансоване і відповідальне ведення лісового господарства передбачає заготівлю лісоматеріалів та іншої лісової продукції при одночасному збереженні біорізноманіття та продуктивності лісів, природних екологічних процесів, -каже   директор   Ольга Олень. - Щороку на підприємство приїздять незалежні аудитори, аби підтвердити сертифікацію. Наш лісгосп доводить відповідність ведення лісового господарства та виробничої діяльності міжнародним вимогам та стандартам FSC®. За результатами аудиту ліси, надані підприємству у постійне користування, надалі залишаються сертифікованими. Для нас дуже важливо, що соціально прийнятне лісове господарство повинно забезпечувати права та соціальні гарантії працівників лісового господарства; враховувати та поважати права місцевого населення, їх соціальні, економічні та духовні потреби, тому активно співпрацюємо з органами місцевої влади, громадскістю, юнню, населенням».

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар