До Дня довкілля – прибрані території

 

 Щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1996 року, згідно із спеціальним Указом Президента України відзначається День довкілля.

Для фахівців нашого підприємтса стало традицією відзначати Всесвітній День довкілля громадською толокою. Усі структурні підрозділи лісгоспу долучилися до прибирання територій поблизу місць їхнього фактичного розташування. Результатом екологічної акції стали чималі шмати прибраних територій. Наші працівники, враховуючи ще й   розпорядження голови Великоберезнянської районної державної адміністрації 60 від 21.03.2019 р. «Про благоустрій населених пунктів, проведення «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території Великоберезнянського району» долучилися 12 квітня до впорядкування територій сіл Сіль та Кострина . «З року в рік, щовесни лісівники підприємства прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе, — каже директор Ольга Олень. – Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до справи. Для нас це вже гарна весняна традиція традиція. Приємно спостерігати за тим, як колись захаращені зони облагороджуються».

Усі  весело й дружно працювали, щоб покращити санітарний стан населених пунктів, околиці яких є лісовими масивами   підприємства.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар