Результат акції – озеленене шкільне подвір’я

 

 У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбулася   зустріч працівників лісового господарства з учнівською молоддю Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Помічник лісничого Великоберезнянського лісництва Анатолій Федоришій розповів учням 2 класу про ліс, про працю лісівників, про дотримання правил поведінки в лісі. Він зауважив, що ліс може вирости і сам, однак тоді буде малопродуктивним і суттєво менше корисним з точки зору виконання своїх функцій. Саме тому ліс, як дитина, потребує уваги та опіки.

Хлопчики й дівчатка брали активну участь у бесіді, ставили багато запитань і проявили бажання долучитися до кампанії «Майбутнє лісу у твоїх руках» та самотужки посадити деревце.

Вислухавши настанови та поради фахівця, школярі  розпочали свою важливу місію.Разом з вчителькою Мирославою Тимофеєвою того дня вони озеленили шкільне подвір’я. До справи долучилися і учні старших класів. Юні шанувальники природи зуміли   посадити 40 деревець псевдотсуги Мензіса (ялиця Дугласія).

Шкільна молодь подякувала помічнику лісничого Великоберезнянського лісництва за зустріч та проведений урок знань про ліси та  пообіцяли  і надалі долучатися до кампанії «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Учням дуже сподобався процес садіння вічнозелених красунь. Вони на собі відчули, що садіння лісових культур – це тяжка фізична праця, яка додає справжньої душевної насолоди і усвідомлення причетності до важливо справи збереження зеленої краси планети.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар