БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ

 

 В Україні щороку проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», присвячений Дню охорони праці в Україні.
Ця дата відзначається   28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

Цього року, підтримуючи звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці в Україні, на підприємстві в рамках оголошеного Тижня охорони праці проводяться заходи з нагоди Дня охорони праці, зокрема огляди-конкурси на визначення кращого виробничого підрозділу, дільниці, кращих працівників за професією, конкурс дитячого малюнку, інші заходи.

З ініціативи адміністрації держлісгоспу за участю працівників підприємства та представників педагогічних колективів проводяться конкурси дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» серед учнів шкіл району.

Основна мета конкурсу полягає у наступному :
- привернення уваги громадськості, зокрема дітей і молоді до питань охорони праці ;
- формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових та безпечних  умов праці в різних сферах суспільного життя в тому числі в лісовому господарстві ;
- акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників лісового господарства на виробничих ризиках і небезпеках;
- профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують - трудову діяльність дорослих ; 
- активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку, сприянн розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Так, 22 квітня 2019 року за підтримки директора Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст.. Марин Т.Й., вихователя Крайникович М.Ю., вчителя Кахнич С.М. у Жорнавському лісництві був проведений конкурс дитячого тематичного малюнку серед учнів ІІІ-ІХ класів місцевої школи. Після закінчення конкурсу та підведення підсумків усі конкурсанти були нагороджені подарунками.
 

Оргкомітет

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар