Заклали новий розсадник

 

 



Ліс починається з зернини, з вирощеного паростка, який   використовується для відтворення нових лісів. Тож ця справа є чи не основним аспектом діяльності Волосянківського лісництва нашого підприємства. Підтвердження – закладення цієї весни нового розсадника в урочищі Ужоцький потік.

Площу для розсадника (0,05 га) обрали спеціально   поблизу джерела води, аби у спекотний період поливати сходи.

"Закладання лісового розсадника – дуже відповідальна місія. Ми ретельно готувалися, вибирали місце, де був би кращий ґрунт та можливість поливу. Завдяки новому розсаднику ми плануємо поліпшити якість посадкового матеріалу", – каже лісничий Юрій Іваник.

"Посіяні деревця потребують пильного догляду. Треба стежити, щоб не було вилягання сіянців, полоти бур’яни, а це важка праця. За сезон треба 4-5 разів прополоти, особливо, якщо літо дощове", – продовжує слова лісничого майстер лісу Юрій Микитич, який відповідальний за порядок у розсаднику.

Треба зауважити, що територію посіву ялиці білої огороджено, добре оброблено. Неподалік облаштовано місце відпочинку, де бажаючі можуть посидіти в альтанці, милуватися красою навколишньої природи, спостерігати за народженням нових лісових красунь.

Хочеться сподіватися, що у найближчому майбутньому лісівники підприємства матимуть відмінний посадковий матеріал   для вирощування нових хвойних плантацій.

Лісівники впевнені, що своєю кропіткою працею зможуть не тільки зберегти, а й збільшити лісистість нашого краю. Звичайно, якщо всі громадяни будуть їх підтримувати та долучатись до нелегкої, але благородної справи на благо майбутніх поколінь.

Нині лісівники та їх помічники прополюють тендітні сходи вічнозелених красунь.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар