«Умовну» пожежу погасили оперативно

 

 Лісівники   ДП «Великоберезнянське лісове господарство» не вперше проводять спільні навчання з пожежниками. Вони діють за наперед підготовленим сценарієм, але ліквідовують пожежу по-справжньому, тренуючи вправність і оперативність у боротьбі з вогнем.

Під час навчань 11 червня була змодельована   ситуація: в урочищі Кобалюв Білоберезівського лісництва хтось залишив незагашене вогнище, і   вітер полум’я   перекинув   на дерева. Пожежу помітив працівник лісового господарства під час обстеження території та одразу на допомогу викликав рятувальників 2-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Великий Березний. Лісники та рятувальники швидко локалізували та згодом ліквідували пожежу. Усього у навчаннях брало участь 15 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Рятувальникам та працівникам лісового господарства вдалося показати злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже мету навчань було досягнуто.

Користуючись нагодою, лісівники вкотре звернулися до населення з проханням бути обережними при відпочинку в лісі, дотримуватися основних правил протипожежної безпеки та завжди пам’ятати, що один не погашений сірник коштує десятиліття важкої праці лісівників.

Подібні тренування наразі дуже актуальні, адже   у нашому краї останнім часом почастішали загорання чагарників та сухої трави. Крім того, розпочинається туристичний сезон, який через недбалість людей також супроводжується частими лісовими пожежами. Неспроста подібні навчання проходять майже у всіх лісових господарствах Закарпаття.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар