Розсадники потребують постійного клопоту

 

 

Цьогорічне спекотне літо додало клопотів не лише аграріям, а й лісівникам. Доводиться чи не щодня навідуватися у розсадники та шкілки, на площі, де посаджено молоді саджанці. Це стосується і фахівців Бистрицького лісництва, які заклали цьогоріч новий розсадник.

Тут впродовж останніх років на площі 15 соток лісівники вирощують молоді культури дуба звичайного, а також доглядають шкілки ялиці білої та дугласії.

Згадані породи мають перспективи хорошого приросту та уникнення захворювань, які спіткали, приміром, смерекові масиви. У цьому переконують висновки науковців та власні спостереження фахівців підприємства.

Помічник   лісничого Володимир Ярош зазначає: «Пріоритетом при закладанні розсадника було саме створення належних умов зростання, щоб сіянці отримували все необхідне для вирощення якісного, високопродуктивного садивного матеріалу».

Лісівники Бистрицького лісництва пишаються створеним   лісорозсадником та впевнені, що кожен вирощений ними сіянець потрапить на своє місце під сонцем. Для цього вони не шкодують праці, вкладаючи у неї і душу, і професійні навики.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар