Екскурсія у дендрарій лісгоспу

 

 Напередодні цьогорічного професійного свята працівників лісу 9-15 вересня в Україні проходить Лісівничий тиждень. Низку заходів у його рамках проводять фахівці усіх підрозділів ДП « Великоберезнянський лісгосп».

Цікавою видалася екскурсія дев’ятикласників Великоберезнянської санаторної школи-інтернату до адмінуправління підприємства. Адже тут на просторому подвір’ї   закладено чудовий дендрарій, де росте чимало екзотичних деревних і чагарникових порід.

Працівникам лісгоспу завжди є що показати дітям та порадувати їх. Територія підприємства дарує приємні враження будь-якої пори року. Це вдається завдяки   дендрарію, який любовно заклали і доглядають фахівці підприємства.

Екскурсію для школярів територією дендрарію цього разу   провели директор   лісгоспу Ольга Олень, головний лісничий Василь Данило та провідний спеціаліст з лісових культур Мар’яна Майдич. Вони ознайомили школярів з тим, як ведуть своє господарство лісівники, розповіли про усі види декоративних рослин з великого біорізноманіття тих, що ростуть на території подвір’я лісгоспу. Юні природолюби проявили неабияку цікавість до сучасних технологій, які зараз використовуються у лісовому господарстві Великоберезнянщини. Вони ставили багато запитань екскурсоводам щодо порід, які виявилися для них несподіваними у гірському краю.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар