Стартувала інвентаризація лісових культур

 

 

У Великоберезнянському держлісгоспіпі розпочалася осіння інвентаризація лісових культур у шкілках,   розсадниках, а також кількарічних масивах.

Як повідомила провідний спеціаліст з лісових культур Мар’яна Майдич, у кожному лісництві створена інвентаризаційна комісія, яка протягом місяця має провести облік і оцінку якості молодих насаджень згідно технічних вимог та стандартів, а саме:  інвентаризацію одно-, дво-, трирічних лісових культур всіх категорій; атестацію чотирирічних і старших лісових культур, які не переведені в покриту лісом площу; інвентаризацію садивного матеріалу у розсадниках, шкілках, плантаціях.

Облік та оцінка якості лісокультурних об'єктів хдійснюється у відповідності до «Інструкції з проектування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об»єктів», затвердженої наказом Державного комітету лісового господарства України № 260 від 19/08/2010року. На підприємстві   у поточному році звернена особлива увага на забезпечення виконання основних показників лісокультурного виробництва, спрямованих   направлених на подальше розширене відтворення природних рослинних ресурсів на території Великоберезнянщини.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар