Навчалися безпеці виробництва

 

 Ні для кого не секрет, що робота у лісовому господарстві є важкою й відповідальною. Особливо це стосується тих ділянок роботи, на яких працівники лісового господарства працюють із технікою та небезпечними механізмами.

Тому на організацію   безпечних умов праці у ДП "Великоберезнянський   лісгосп" звертаютьють значну увагу.

Згідно з діючим Положенням про порядок проведення навчання і перевірку знань з охорони праці, з метою реалізації системи безперервного навчання посадових осіб та інших працівників з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки в разі виникнення аварій, для   помічників лісничих, майстрів лісу, контролерів лісозаготівельного виробництва, інших посадових осіб структурних підрозділів, які керують або займаються роботами підвищеної небезпеки,   було   організоване навчання відповідно до затвердженої програми. Опісля   було перевірено здобуті знання спеціальною комісією.

Усього перевірено знання 71 працівника. У роботі комісії взяв участь головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів, механізмів та   охорони праці Закарпатського ОУЛМГ Василь Герич.

Керівництво держлісгоспу впевнене, що набуті працівниками знання будуть постійно застосовуватись у щоденній першочерговій профілактичній роботі з охорони праці, при оцінюванні й усуненні неприйнятних ризиків на кожному робочому місці, що в свою чергу дасть можливість зберегти безцінне людське життя.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар