Успішно захистили проекти з лісовідновлення на 2020 рік.

 

 19 лютого   у приміщенні адмінбудинку Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося засідання комісії з розгляду та підготовки проектів лісових культур та природного поновлення на 2020 рік.

За традицією їх захищають головні лісничі, інженери лісових культур та лісничі підприємств. Розгляд здійснювала спеціальна комісія, до складу якої увійшли спеціалісти Закарпатського ОУЛМ та науковці: начальник відділу лісового господарства ЗОУЛМГ І.В Орос., головний   спеціаліст відділу лісового господарства ЗОУЛМГ В.В Ріцков., доцент кафедри лісівництва УжНУ Ф.Ф. Гербут.

Від нашого підприємства у захисті проектів взяли участь головний лісничий В.В. Данило, провідний інженер з лісових культур М.І Майдич, лісничий Великоберезнянського лісництва А.В. Федоришій, лісничий Чорноголівського  лісництва І.П. Ляховець та лісничий Лютянського лісництва М.Я. Кірик.

Згідно затверджених проектів на 2020 рік заплановано провести лісовідновлення на площі 81,2 га, в тому числі шляхом посадки лісових культур – 4,7 га та 76,5 га - природного поновлення лісу,  а саме: у Великоберезнянському лісництві – 8,3 га природного поновлення; у Лютянському лісництві – 1,0 га лісових культур і 12,7 га природного поновлення; у Чорноголівському лісництві – 3,7 га лісових культур і 55,5 га природного поновлення. До складу основних лісоутворюючих порід включені бук лісовий, ялиця біла, клен-явір, ясен звичайний, дуб звичайний,  ялина європейська, ялиця Дугласія. 

Активно обговорювалися питання своєчасного відновлення зрубів, схеми змішування порід, створення лісових культур у відповідності до типів лісорослинних умов. Цьогорічний захист проектів лісових культур продемонстрував, що їх розробки стають більш досконалими. 

Успішно складений і захищений проект, сподіваємося, стане запорукою створення високопродуктивних, стійких лісових насаджень у масивах господарства.             Тепер тривають підготовчі   роботи щодо його реалізації. 

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар