Перевірка знань з   охорони праці – 2020

 

 Згідно наказу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства від 16.10.2020 №59 «Про проведення щорічного спеціального навчання та перевірки знань з питань охорони праці»  в ДП «Великоберезнянський лісгосп» проведено спеціальне навчання та перевірку знань 65 посадових осіб.

Це помічники лісничих, майстри лісу, контролери лісозаготівельного виробництва, інші посадові особи структурних підрозділів, які керують  або займаються роботами підвищеної небезпеки на підприємстві.

У зв’язку з підвищеними ризиками поширення епідеміологічної ситуації, пов’язаної із коронавірусним COVID-19, були вжиті заходи щодо дотримання учасниками навчального процесу правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів тощо.

Впевнені, що набуті працівниками знання будуть постійно застосовуватись у щоденній першочерговій профілактичній роботі з охорони праці, при оцінюванні й усуненні неприйнятних ризиків на кожному робочому місці, що в свою чергу дасть можливість зберегти безцінне людське життя.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар