На контролі - облік

 

 В Україні створена і діє єдина державна система електронного обліку деревини. Успішно запровадили її і на нашому підприємстві.

Звіт про рух лісопродукції формується у розрізі структурних підрозділів, матеріально відповідальних осіб або по підприємству в цілому на підставі проведених первинних документів про надходження/відвантаження лісопродукції. У звіті вся лісопродукція (крім поштучних виробів) відображається в щільних кубометрах. Облік лісопродукції ведеться   кількісними показниками в цілому на підприємству, у лісництвах.

1 лютого   в адмінбудівлі колективу було проведено позачергове навчання з особами відповідальними за відпуск лісопродукції на підприємстві. Головний інженер Віталій Білий зачитав основні тези та рекомендував дотримуватись вимог наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України №961/707 від 29.11.2013, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2013 за №2070/24602 «Про затвердження спеціалізованої форми товаро-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс)», Тимчасової інструкції з ЕОД та національних стандартів на лісоматеріали круглі та пиляні, а також про недопущення внесення неповної та некоректної інформації в ЄДС ЕОД.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар