Навчалися боротися з лісовими пожежами

 

 Спільні навчання рятувальників і охоронців лісу на Великоберезнянщині стали давно традиційними і проводяться щовесни. Фахівці обох служб переконані, що тренування у такій справі, як боротьба з лісовими пожежами, не бувають зайвими.

Адже щоразу відпрацьовуються навики оперативної ліквідації стихійного лиха, яке майже щороку повторюється через любителів спалювати рослинний сухостій. Не допомагають ні солідні штрафи, ні значна роз’яснювальна та профілактична робота.

Ось і 13 квітня цього року біля урочища Кобалів  на території Великоберезнянського лісництва проводилися спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння лісових пожеж. У проведенні   заходу взяли участь працівники лісової охорони Великоберезнянського держлісгоспу ( 8 осіб), фахівці ДСНС (  9 осіб) та працівники Ужанського національного природного парку ( 5 осіб).

Учасниками змагань   були відпрацьовані обставини умовної пожежі та можливі дії щодо її ліквідації. Під час гасіння лісової пожежі були задіяні також наступні засоби: пожежний автомобіль, мотопомпа, ранцевий оприскувач, граблі, лопати, сапи та інше.

Переконані, що такі тренування дозволили ще раз перевірити стан готовності техніки, ранцевих оприскувачів тощо для пожежогасіння, прийоми оперативного реагування на ситуацію. Фахівці відзначили, що з кожним роком набувають нових навиків у цій непростій справі.

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар